Strona głównaUncategorizedCo warto wiedzieć na temat rusztowań Plettac?

Co warto wiedzieć na temat rusztowań Plettac?

Rusztowania typu Plettac to najczęściej wybierane rusztowania na europejskim rynku. Rusztowanie Plettac jest z powodzeniem wykorzystywane do prac monterskich i murarskich. Ten rodzaj rusztowania jest ceniony ze względu na atrakcyjną cenę i stosunkowo łatwy montaż. W niniejszym artykule przedstawiamy czym charakteryzują się rusztowania elewacyjne PLETTAC.

Rusztowania Plettac

Rusztowania tego typu można znaleźć w wersji od 1,1m do 3,3m. Najczęściej spotykane są podesty o długości równych 3 metrów w wersji PLETTAC/P70. W związku z czym standardowa szerokość ramy PUM 70 to 70cm. Natomiast standardowa wysokość ramy to 2 metry. Rusztowania dostępne są jako rusztowania ramowe oraz modułowe.

Rusztowania tego typu występują w różnych wersjach materiałowych. W związku z czym rusztowania PLETTAC mogą występować jako podesty drewniane, podesty stalowe lub też rusztowania aluminiowe oraz rusztowania aluminiowe. Z wymienionych typów rusztowań najtańszym rozwiązaniem są podesty drewniane, które powszechnie są znane jako tanie rusztowania.

Plettac – wysoka jakość od polskiego producenta

Rusztowania Plettac charakteryzuje łatwa dostępność. Rusztowania tego typu to zazwyczaj polskie rusztowania, które posiadają wymagane atesty oraz certyfikaty bezpieczeństwa wydane przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie. Plettac to polski producent, który jest czołowym dostawcą rusztowań tej klasy w Europie. Jeśli nie chcemy kupować rusztowań, można je także wypożyczyć od firmy, która oferuje wypożyczenie rusztowań i szalunków np. Altrad.

Rusztowania tego typu można kupić w firmie Polsprzęt, która oferuje produkty wyłącznie najwyższej jakości spełniające wszystkie wymagane normy PN/EN. Ponadto, firma zapewnia szybką realizację i tani transport na terenie Europy. W razie potrzeby klient może liczyć na pomoc techniczną oraz doradztwo prawno-techniczne. To wszystko sprawia, że dostępność rusztowań Plettac jest wyjątkowo duża a usługa sprzedaży takowych rusztowań jest w pełni kompleksowa.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne