Outsourcing księgowości z portalem Znany Księgowy.

0
609

Warto jest współpracować z biurem rachunkowym Znany Księgowy ponieważ zatrudnia on najlepszych ekspertów w dziedzinie księgowości. Przekonaj się sam startując współpracę z portalem. Współpracujemy z najlepszymi biurami księgowymi w całej Polsce. Jesteśmy w stałym kontakcie z najlepszymi, doświadczonymi księgowymi. Biuro podatkowe Znany Księgowy funkcjonuje od 2000 roku. Głównym celem działalności jest satysfakcja naszych klientów. Firma została założona przez osoby posiadające wieloletnie doświadczenie zdobyte w  trakcie pracy w  bankach oraz dużych podmiotach gospodarczych. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem klienta. Jesteśmy jak to możliwe elastyczni. Potrafimy szybko dostosować się do warunków w jakich pracujemy. W Polsce jest to koniczne ze względu na często zmieniające się przepisy prawa.

Oferta dla klientów biura rachunkowego

Oferta biura rozliczeniowego skierowana jest do małych i średnich firm z całego kraju, zarówno tych które rozpoczynają drogę na rynku, jak również tych z wieloletnim doświadczeniem. Naszą ofertę usługową kierujemy do klientów indywidualnych, jak również właściciel firm oraz przedsiębiorstw. Nasza oferta obejmuje: zryczałtowane formy opodatkowania; ocena dokumentów sprzedaży pod względem formalnym oraz księgowym; prowadzenie ewidencji sprzedaży; przygotowanie ewidencji dla potrzeb podatku vat; sporządzanie wydruków wspomagających wyliczenia dla celów podatku zryczałtowanego i określania jego wysokości; prowadzenie ewidencji majątku trwałego; przygotowanie wyliczeń podatku dochodowego od osób fizycznych dla pracowników zleceniodawcy; opracowanie deklaracji podatkowych dla podatku vat oraz rocznej dla podatku dochodowego od osób indywidualnych; podatkowa księga przychodów i rozchodów; bieżące ewidencjonowanie operacji gospodarczych; przygotowanie comiesięcznych wydruków księgi; opracowanie ewidencji majątku trwałego firmy; sporządzanie wyliczeń dla celów podatku dochodowego od osób fizycznych, właścicieli czy pracowników; przygotowanie deklaracji podatkowych dla podatku vat i rocznej dla podatku dochodowego od osób indywidualnych; sporządzanie oraz wysyłka plików jpk. Biuro rachunkowe Znany Księgowy oferuje usługi księgoweznany-ksiegowy.pl . W czasie   współpracy warunki można   zmieniać, zawsze dostosujemy się do oczekiwań naszych klientów.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.